ביטוחי נסיעות לפי מבוטח

יש לא מעט מקרים שונים, שבהתאם להם נצטרך לבחור את הביטוח הנכון ואת ההרחבות הנכונות. עבור חולי כליות נצטרך ביטוח מסוים, ואילו עבור סטודנטים נצטרך פוליסה שונה לגמרי. אז איך נוכל לבחור את הביטוח הנכון? על כך ועוד החלטנו להסביר לכם בכתבה הבאה.

 

בחירת הביטוח הנכון עבור כל מבוטח עם ביטוחו"ל בקליק

לבחירת הביטוח הנכון יש לא מעט פרמטרים, החל מהמצב הקיים ועד לכיסוי הביטוחי הספציפי לו נזדקק. ובכן, בעוד כי הבחירה הנכונה היא בהחלט עניין לא פשוט – כדאי לדעת כי היא הופכת להיות פשוטה ונוחה פי כמה בזכות ביטוחו"ל בקליק. ביטוחו"ל בקליק הוא מנוע החיפוש המוביל בארץ להשוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל, והוא עוזר לכם לקבל ברגע את כל המידע הרלוונטי שיעזור לכם לבחור נכון – ועליו החלטנו להסביר לכם היום. 

 

ביטוח נסיעות למבוגרים

ביטוח נסיעות למבוגרים, הידוע גם בתור ביטוח נסיעות עבור גיל הזהב בעצם נועד עבור מבוגרים וגמלאים בני הגיל השלישי – כל אדם שגילו מעל 60, בין אם הוא במצב בריאותי תקין ובין אם הוא לוקה במחלות כרוניות כאלו או אחרות. ביטוח זה כולל כיסוי על החמרה במצב הבריאותי, כולל החמרה על מצב בריאותי קיים. מעבר לכך, ביטוחים כאלו בדרך כלל יכללו גם פינוי במידת הצורך – ימי ואווירי כאחד, וכן גם השתתפות עבור רכישת תרופות. חשוב מאוד לדעת כי בדרך כלל, ביטוח נסיעות למבוגרים, ובפרט ביטוח נסיעות לחו"ל עבור אדם שגילו מעל 70 יהיה יקר יותר בהשוואה לביטוח נסיעות "רגיל", זאת מאחר והסיכויים שיהיה צורך רפואי כזה או אחר שהוצאותיו גבוהות בגילאים האלו הוא גבוה הרבה יותר. 

 

ביטוח נסיעות למבוגרים – אילו הרחבות נהוג להוסיף?

  • הרחבת אובדן כבודה – כמו כל נסיעה אחרת, גם כאן קיים סיכון מסוים לאובדן, גניבה או נזק לכבודה – למטען איתו הנוסע מגיע לחו"ל. הרחבת אובדן כבודה בעצם מכסה זאת, והיא מציעה פיצוי עבור מקרים כאלו, כמובן עד לתקרה מסוימת, וזאת בהתאם לפוליסה הספציפית ולחברה המבטחת. חשוב להדגיש כי הרחבה זו מומלצת רק במקרים בהם מדובר בטיול שמגיעים אליו עם מזוודה, ולא עבור טיולים עם טרולי וכדומה – זאת מאחר ובטיולים כאלו הנוסע בעצם מגיע לטיסה עם כל הציוד שלו ולא מעלה אותו על תא המטען.
  • ביטוח עבור מצב בריאותי קיים – קיימות הרחבות ספציפיות עבור מצב בריאותי קיים, כמו לדוגמא הרחבות עבור חולי כליות, שאמורות לכסות בין היתר טיפולי דיאליזה בחו"ל במידת הצורך, ומציעות גם השתתפות (לעיתים אף מימון מלא) של תרופות להן החולה זקוק. בני הגיל השלישי בדרך כלל נוטים יותר להתמודד עם מצב בריאותי כזה או אחר, כך שהרחבה ספציפית עבור מצב בריאותי קיים תהיה תמיד תוספת שכדאי לקחת בחשבון. 

 

ביטוח נסיעות עבור חולי כליות

ביטוח נסיעות עבור חולי כליות ודיאליזה בעצם נועד לתת מענה עבור כל אלו המתמודדים עם מחלות הקשורות לכליות וכן גם עבור אלו שעברו השתלת כליה במסגרת הטיול שלהם לחו"ל. פוליסת ביטוח כזו מכסה טיפולי דיאליזה שכן, אלו טיפולים מצילי חיים להם חולי כליות זקוקים – הדיאליזה בעצם אמורה להחליף את תפקיד הכליה – לנקות פסולת מהגוף. פוליסה כזו מכסה גם תשלום עבור תרופות להם חולי כליות זקוקים. מעבר לכך, חשוב להדגיש כי במסגרת הפוליסה ישנו כיסוי גם עבור פינויים רפואיים שכן, מחלת כליות אינה עניין של מה בכך – ייתכנו לא מעט סיבוכים לאורך הדרך, גם כאשר החולה נמצא בטיול בחו"ל. מדובר בביטוח חיוני עבור אלו הסובלים ממחלת כליות כזו או אחרת שרוצים בכל זאת ליהנות מהחיים ולצאת לטיול חוויתי ובלתי נשכח בחו"ל.

 

ביטוחו"ל בקליק – לבחור את הביטוח הנכון בלחיצת כפתור

בחירת הביטוח הנכון עבור כל מבוטח עם ביטוחו"ל בקליק הופכת להיות פשוטה פי כמה. ביטוחו"ל בקליק הוא מנוע החיפוש המתקדם והמוביל בארץ למציאת פוליסות ביטוח, והוא בעצם עוזר לנו להשוות בין פוליסות שונות ובין הרחבות שונות. יש לא מעט חברות ביטוח עם פוליסות שונות עבור סוגי מבוטחים שונים, וכמובן גם לא מעט הרחבות שונות – ואילו בזכות ביטוחו"ל בקליק ההשוואה בין כל אלו מעולם לא הייתה פשוטה יותר. 

 

ובכן, ההרחבות עליהן אנו ממליצים משתנות בהתאם לאופי הטיול. לפני הכל, במידה ומדובר בטיול עם מזוודה כמובן שנמליץ לכם על הרחבת אובדן כבודה – שאמורה לכסות מפני אובדן, גניבה או נזק לחפצים האישיים שלכם. יש לא מעט הרחבות נוספות שתוכלו להוסיף בהתאם לאופי הטיול שלכם ולפעילויות השונות שתערכו בו. כך לדוגמא, במידה ואתם מתכננים טיול ביעד אקזוטי, שכולל לא מעט פעילויות ספורטיביות ואפילו פעילויות ספורט אתגרי, הרחבת ספורט אתגרי היא גם דבר מומלץ מאוד. הרחבה זו בעצם מכסה מפני נזקי תאונות שעלולות להתרחש במהלך הפעילויות האלו, והיא מכסה גם פינוי רפואי במידת הצורך, כולל טיפולים, שיקום, פינוי בחזרה לארץ וכיוצא בכך. ייתכן גם שתרצו להוסיף לפוליסה שלכם הרחבת ביטוח מחשב נייד או טלפון סלולרי, הרי אלו לא מכוסים במסגרת ביטוח כבודה, אך אין ספק כי בתור סטודנטים הם חשובים לכם מאוד.  

בדרך כלל, כאשר מדובר בהשוואה בין הצעות שונות – רוב האנשים מיד מתרכזים בנושא של המחיר. אולם, חשוב לנו מאוד להבהיר כי המחיר אינו הנושא המרכזי כאן. נכון, הוא בהחלט חשוב – אך הוא כלל לא חשוב כשזה נוגע לבחירת פוליסת ביטוח והרחבות לטיול בחו"ל בהשוואה לפרמטרים אחרים. חשוב לבדוק את גובה הכיסוי, את הזמינות של חברת הביטוח ועוד פרמטרים נוספים כמו האופן בו חברת הביטוח משלמת את הפיצויים או ההחזרים במידת הצורך. כך לדוגמא, אצל חברת פספורטקארד תוכלו ליהנות ממעין כרטיס, שהוא בעצם כרטיס משיכה לכל דבר ועניין בו תוכלו להשתמש על מנת לממן הוצאות רפואיות במסגרת הכיסוי הביטוחי שלכם ובמידת הצורך. 

לא, הרחבת ביטוח כבודה נועדה בעיקר עבור החפצים האישיים שלכם, ובדיוק כפי שהיא לא מכסה ציוד אלקטרוני כמו טלפון נייד, מחשב נייד ומצלמה (מכיוון שמדובר במכשירים יקרים מאוד), כך גם היא לא מכסה תכשיטים, פריטי אספנות ובכללי – חפצים יקרי ערך. אולם, אם בכל זאת אתם רוצים לנסוע עם חפצים יקרי ערך כאלו ואחרים ואתם לא רוצים לחשוש, קיימת הרחבה בשבילכם. הרחבת ביטוח חפצים יקרי ערך בעצם מכסה גם מפני אובדן, גניבה או נזק לחפצים יקרים יחסית (לרבות תכשיטים), ואילו תוכלו לקבל עבור כל מקרה כזה פיצוי עד לתקרה של 2,000$, כמובן תלוי בנסיבות המקרה ובפוליסת הביטוח הספציפית שלכם. 

בוודאי. כך בעצם תוכלו לבטל את הנסיעה שלכם (או לקצר אותה, תלוי בהרחבה שתבחרו בסופו של עניין) ללא שום חשש, ולקבל את כל הכסף שהשקעתם על הטיול בחזרה במלואו. 

ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון

חופשה במהלך ההריון זה דבר מבורך ומדהים, זהו בדיוק הזמן לקחת נשימה עמוקה ולטייל במקומות היפים בעולם. אך, טיסה בהריון יכולה להיות גם מעט מלחיצה ולדרוש התאמות שונות. בנוסף לצורך לישון טוב, לאכול נכון ולא להתאמץ, חשוב גם לדאוג לביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון בכל נסיעה לחו"ל.
המשיכו לקרוא »

ביטוח נסיעות לתרמילאים / למוצ'ילרים

הטיול הגדול בפתח, כבר קניתם מוצ'ילה והצלחתם (איכשהו) לדחוס בה את כל מה שצריך. תכננתם את הטיסה ואפילו קניתם סטוק של במבה לחברים שבטוח תפגשו בדרך. אך, עצרו הכל כי שכחתם את הדבר החשוב ביותר. ביטוח נסיעות לתרמילאים/ למוצ'ילרים הוא חובה, אל תתעצלו, לכו להשוות ולרכוש ביטוח.
המשיכו לקרוא »

ביטוח נסיעות לסטודנטים

הסמסטר נגמר, סיימתם את תקופת המבחנים והגיע הרגע שחיכיתם לו כל השנה, החופשה. תכננתם את הטיסה, בחרתם יעד, קניתם כרטיסים ותכננתם את הטיול לפרטיו הקטנים. אך, לפני שאתם עולים על הטיסה ושוכחים מהכל, אל תשכחו להשוואת ולעשות ביטוח נסיעות לסטודנטים.
המשיכו לקרוא »

ביטוח נסיעות לחולי כליות

מחלת כליות הפכה יותר ויותר נפוצה בקרב האוכלוסיה הבוגרת, אך גם בקרב צעירים רבים ישנם מקרים לא מעטים. כיום, בעקבות התפתחות עולם הרפואה המודרני ניתן לחיות עם מחלת כליות ולהתגבר על כל המגבלות שהיא מעמידה בפנינו, כולל לצאת לחופשה בחו"ל. עם ביטוחו"ל תוכלו להשוות מחירי ביטוח נסיעות לחולי כליות ולמצות את החיים.
המשיכו לקרוא »

ביטוח נסיעות לחולי לב

מחלות לב יכולות להתפרץ בכל גיל, מה שגם חלקן הינן מולדות. אין זה אומר שאתם צריכים למנוע מעצמכם את מנעמי החיים, גם אם ליבכם זקוק להתייחסות מיוחדת תוכלו לצאת לחו"ל ולנפוש ביחד עם חבריכם ומשפחתכם ללא חשש, כל שתצטרכו לעשות זה לבחור ביטוח נסיעות לחולי לב שיענה על כל הצרכים שלכם.
המשיכו לקרוא »

ביטוח נסיעות לחו"ל לחיילים בסדיר

בעבר חיילים בסדיר יכלו לצאת לחו"ל רק במקרים נדירים של אירוע משפחתי מדרגה ראשונה או מקרה אישי יוצא דופן. כיום, יותר ויותר חיילים זוכים לאישור לצאת לחו"ל לחופשה בזמן הצבא כדי להצטרף לנסיעה משפחתית או עם חברים. כבוגרים צעירים, בני שמונה עשרה ומעלה עליכם לעשות לעצמכם ביטוח נסיעות לחו"ל לחיילים בסדיר.
המשיכו לקרוא »

ביטוח נסיעות לחולי סרטן

לכל אדם יש את הזכות למצות את החיים, לראות עולם, ליהנות ולבלות. מחלת הסרטן לא צריכה לעצור אתכם. גם אם אתם נמצאים במהלך קבלת הטיפולים או שסיימתם אותם רק לפני זמן קצר, הינכם זכאים לביטוח נסיעות לחולי סרטן ללא חשש וללא אפליה. בביטוחו"ל תוכלו ליהנות מהשוואה נוחה וקלה בין חברות הביטוח השונות כדי ליהנות מחופשה קסומה ומיוחדת במינה.
המשיכו לקרוא »

ביטוח נסיעות לחו"ל לתקופה ארוכה

חולמים על הפמפס של ארגנטינה או על המקדשים הקסומים של המזרח? אם אתם מתכננים נסיעה לתקופה ארוכה ישנם מספר דברים חשובים שכדאי לכם לדעת בנוגע לביטוח הנסיעות לחו"ל לתקופה ארוכה. עם ביטוחו"ל קל להשוות ולגלות מהו ביטוח נסיעות לחו"ל לתקופה ארוכה המשתלם ביותר כדי שתוכלו לחוות ולגלות ללא דאגות.
המשיכו לקרוא »

ביטוח נסיעות לאנשים עם מוגבלויות

לכל אדם שמורה הזכות לראות עולם גם אם הוא נתון במצב פיזי שונה. אנשים עם מוגבלויות זכאים לביטוח נסיעות בדיוק כמו כולם, אז כדי שהדאגות היחידות שלכם יהיו לא לשכוח לקנות כרטיסים לאטרקציות מלהיבות, הכנו עבורכם מחשבון השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל שתדעו היכן משתלם לכם לעשות ביטוח נסיעות לאנשים עם מוגבלויות.
המשיכו לקרוא »

ביטוח נסיעות לאחר ניתוח

עברתם לאחרונה ניתוח ואתם רוצים לטוס לחו"ל, מדובר בדרך מעולה לנוח, לצבור כוחות מחודשים ופשוט לחגוג את החיים. אבל, לפני הכל חשוב לוודא כי אתם שומרים על בריאותכם, לא מסכנים את עצמכם וכמובן עושים ביטוח נסיעות לאחר ניתוח.
המשיכו לקרוא »

ביטוח נסיעות לקבוצות מאורגנות / טיולים מאורגנים

רבים יגידו כי הדרך הטובה ביותר לטייל הינה בטיול מאורגן. חוסר הדאגות, הסדר והליווי הצמוד הופכים את הטיול למעניין יותר, שלוו יותר ופשוט הרבה יותר, כך שלכם כל שנותר זה רק להנות. אך, עם כל הרוגע והשלווה אל תתפשרו על ביטוח נסיעות לקבוצות מאורגנות/ טיולים מאורגנים.
המשיכו לקרוא »

ביטוח נסיעות למשפחות

טיול משפחתי הוא חוויה מגבשת ומלאה בהרפתקאות. בין אם בחרתם בטיול בטן גב ביוון הקרובה או נסיעה ברחבי ארה"ב חשוב מאוד שלפני הכל, תעשו ביטוח נסיעות למשפחות. את הביטוח חשוב להתאים לאופי הטיול ולבני המשפחה. כך, תוכלו לטוס ולהנות בראש שקט.
המשיכו לקרוא »

ביטוח נסיעות לגיל הזהב 

יצאתם לפנסיה, והנה הגיע הזמן שלכם לטרוף את העולם. תכננתם טיסה לאירופה, ארה"ב או אפילו לדרום אמריקה, אך חושב לזכור, לפני שאורזים מזוודה ועולים על מטוס להרפתקה הבאה שלכם לא לשכוח להשוואת ולעשות ביטוח נסיעות לגיל הזהב.
המשיכו לקרוא »