ביטוחי נסיעות לפי מדינה

כל טיול בחו"ל עשוי להיות שונה לגמרי בהתאם למדינה אליה אנחנו טסים, ולכך עלינו להיערך מראש עם ביטוח מתאים והרחבות שכדאי לנו להוסיף. לכן החלטנו להסביר לכם בכתבה זו כל מה שצריך לדעת על ביטוחי נסיעות לפי מדינה.

 

הכי קל לבחור ביטוחי נסיעות לפי מדינה עם ביטוחו"ל בקליק

בחירת ביטוחי נסיעות לפי מדינה ובאופן כללי, בחירת פוליסה אינה עניין של מה בכך. יש לא מעט פרמטרים אותם נצטרך לקחת בחשבון על מנת להשוות בין האפשרויות השונות אשר עומדות לרשותינו. ובכן, בדיוק לשם כך קיים ביטוחו"ל בקליק. ביטוחו"ל בקליק הוא מנוע החיפוש המוביל בארץ להשוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל, שעוזר לנו לקבל במהירות הבזק מידע רלוונטי אודות פוליסות ביטוח והרחבות שונות, כך שנוכל לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבורנו בלחיצת כפתור. 

 

 

ביטוחו"ל בקליק – הבחירה הנכונה בלחיצת כפתור

לא תמיד פשוט להשוות בין פוליסות ביטוח שונות, אך עם ביטוחו"ל בקליק הכי קל לבחור ביטוחי נסיעות לפי מדינה. ביטוחו"ל בקליק הוא מנוע החיפוש המוביל בארץ להשוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל, ובאמצעותו נוכל להשוות בין אפשרויות שונות של הרחבות ופוליסות בצורה מהירה, נגישה והכי חשוב – נוחה.

שאלות נפוצות

בהחלט. הרחבת אובדן כבודה היא לא פחות מ-must כשזה נוגע לנסיעות לחו"ל, מכיוון שכך נוכל להיות בטוחים כי גם אם חלילה אבדה לנו המזוודה, נגנבה או ניזוקה – לפחות נוכל לקבל פיצוי שיספיק לנו עבור רכישת המוצרים החיוניים לטיסה בהקדם האפשרי. נוכל לרכוש באמצעות ההחזר שנקבל מוצרים כמו בגדים (במיוחד פריטי לבוש חמים אם טסנו ליעד קר), מוצרי היגיינה, ארנק וכדומה.

ובכן, מדובר בתוספת נהדרת שמקלה מאוד על כל המבוטחים של החברה, ואף ניתן להגיד כי זהו אחד היתרונות החזקים ביותר של החברה הזו. כך לא תצטרכו להמתין לתורכם במוקד, או ליצור קשר עם החברה המבטחת בשעות הקטנות של הלילה – כל מה שתצטרכו לעשות הוא להשתמש בכרטיס על מנת למשוך כסף, כמובן במסגרת הכיסוי הביטוחי שלכם. זהו פתרון יעיל, נגיש והכי חשוב – נוח וזמין.

כפי שהסברנו, המבוטחים של הראל יוכלו לראות באפליקציה בזמן אמת שירותי רפואה דחופה בקרבת מקום. מדובר באפשרות עם יתרון אדיר שכן, אם אתם סובלים ממצב רפואי כזה או אחר כך לא תצטרכו לבזבז עוד זמן בחיפושים, אלא תוכלו להגיע ישר לקבלת הטיפול הרפואי לו אתם זקוקים. כמובן שהאופציה הזו באה לידי ערך בעיקר כאשר מדובר במצב רפואי דחוף, במקרים אלו כל שנייה היא קריטית.

ובכן, ההרחבות משתנות בהתאם לאופי הטיול וכמובן, גם בהתאם ליעד אליו אתם טסים. באופן כללי, נמליץ לכל נוסע להוסיף במסגרת הפוליסה שלו הרחבות בסיסיות (במידה והביטוח לא מכסה) כמו אובדן כבודה, ביטול נסיעה, קיצור נסיעה וכדומה. עבור יעדים טרופיים, יעדים אקזוטיים ובכללי – יעדים בהם יש לא מעט פעילויות אקסטרים כמובן שנמליץ גם להוסיף הרחבת ספורט אתגרי. עבור ישראלים צעירים שיוצאים לטיול הגדול נמליץ לכלול בפוליסה גם הרחבת איתור וחילוץ כמובן.

ביטוחו"ל בקליק, מנוע החיפוש המוביל והמתקדם בישראל כשזה נוגע לביטוחי נסיעות לחו"ל מקל עלינו לבחור נכון בצורה חסרת תקדים. באמצעות ביטוחו"ל בקליק, נוכל לראות פרטים רלוונטיים אודות פוליסות והרחבות שונות בזמן אמת, כך שנוכל להשוות ביניהן בעצמינו, ולבחור את הביטוח שהכי מתאים לנו ולאופי הטיול שלנו. יש עוד המון פרמטרים חשובים במיוחד מלבד המחיר, ואילו באמצעות ביטוחו"ל בקליק נוכל לגשת אליהם בצורה נוחה וידידותית מאוד למשתמש. 

לא מעט ישראלים אוהבים לנפוש בגאורגיה – ואין הדבר מפתיע. המדינה הקטנה בהרי הקווקז נחשבת לפנינה של ממש כאשר מדובר בטיולים באזור דרום מזרח אירופה – מדובר במקום שכולו אוכל טוב ומשובח, מחירים נהדרים, אווירה חמה ובעיקר – תרבות אירוח מצד המקומיים כמוה לא ניתן למצוא בשום מקום אחר. אמנם, כאשר מדובר בטיול כל-כך מהנה וחוויתי בגיאורגיה, גם כאן יש לא מעט הרחבות שנרצה להוסיף לפוליסת הביטוח שלנו, ביניהן ניתן למנות:

  • הרחבת ביטול נסיעה – כמו כל טיול אחר, גם כאשר מדובר בטיול לגיאורגיה בוודאי שנרצה להוסיף לפוליסת הביטוח שלנו הרחבת ביטול נסיעה. הרחבת ביטול נסיעה בעצם מכסה אותנו מפני מקרים בהם נרצה לבטל את הנסיעה שלנו בשל סיבה רפואית, מקרה חירום משפחתי – או כל סיבה אחרת. הרחבה זו בעצם עוזרת לנו לקבל את הכסף שהשקענו על הטיול בחזרה, ולא רק כרטיסי הטיסה – גם מחירי המלון והאטרקציות.
  • הרחבת קיצור נסיעה – בדומה להרחבת ביטול נסיעה, גם הרחבת קיצור נסיעה מכסה מפני מקרים בלתי צפויים בהם נצטרך לוותר על חלק מהחופשה שלנו. ההבדל הוא, שבניגוד לביטול – כאן מדובר במקרים בהם אנחנו כבר יצאנו לחופשה, אך נצטרך לקצר אותה באופן משמעותי ולחזור ארצה. 
  • הרחבת ספורט אתגרי – גיאורגיה היא מדינה הררית, ובהתאם לכך חלק מהאטרקציות הטובות ביותר במדינה המופלאה הזו כוללות טיולי ג'יפים וטרקטורונים, אומגה ופעילויות אחרות מהן ניתן ליהנות במהלך ביקור בפארק אקסטרים. אין ספק כי פעילויות כאלו הן מהנות בצורה יוצאת דופן, בטח כאשר מוסיפים לתמונה את הנוף ההררי עוצר הנשימה של גיאורגיה – אך גם אותן צריך לקחת בחשבון בפוליסת הביטוח שלנו. עבור טיול בגיאורגיה, שכולל לא מעט אטרקציות ספורט אתגרי כאלו בוודאי שנרצה להוסיף הרחבת ספורט אתגרי, שאמורה לכסות מפני פציעות, תאונות וכדומה. הרחבה זו גם מכסה פינוי רפואי במידת הצורך, לרבות פינוי אווירי וטיסה חזרה לארץ, וכך גם באשר לשיקום אם נזדקק לו. 

 

מה נוכל להגיד על תאילנד שכבר לא נאמר – ארץ החופש, מדינה שכולה יופי, שלווה, מקדשים וחופים מהממים שכל רגע בהם הוא עונג צרוף. אמנם, גם כאן יש לא מעט הרחבות שנרצה להוסיף לפוליסת הביטוח שלנו. הנה כמה דוגמאות:

  • הרחבת ביטוח כבודה – עם כל היופי שיש לתאילנד להציע, יש לה גם כמה צדדים לא יפים – כמו תופעת כייסים נרחבת, שמתרחשת בין היתר בשל העוני הכבד ממנו סובלים אנשים רבים במדינה. בהתאם לכך, כמובן שנרצה להוסיף הרחבת ביטוח כבודה לפוליסה שלנו כאשר אנחנו טסים לתאילנד. הרחבה זו בעצם מכסה מפני נזק, גניבה או אובדן של הכבודה שלנו, ואילו אם אכן נגנבה או אבדה לנו המזוודה נוכל לקבל החזר עד לגובה מסוים. 
  • הרחבת החמרת מצב רפואי קיים – הרחבה זו בעצם מכסה מפני החמרה פתאומית במצב רפואי קיים של מבטח. מומלץ להוסיף אותה לפוליסת הביטוח עבור כל טיול (לא רק לתאילנד) במידה ואתם סובלים ממצב רפואי כזה או אחר.