חברות ביטוח נסיעות לחו"ל

חלק בלתי נפרד מכל חופשה בחו"ל הוא כמובן לסגור ביטוח נסיעות, כולל הרחבות לפוליסה. אמנם, גם כאן מדובר בבחירה לא פשוטה בכלל – הרי איך נוכל לבחור מבין כל-כך הרבה אפשרויות שונות? על כך נסביר לכם בכתבה הבאה.

 

בחירת החברה הנכונה עם ביטוחו"ל בקליק

לא פשוט להשוות ולבחור בין חברות ביטוח שונות, אך בזכות ביטוחו"ל בקליק – הבחירה הנכונה מעולם לא הייתה פשוטה יותר. מדובר במנוע החיפוש המוביל בישראל, שבאמצעותו נוכל להשוות במהירות ובנוחות בין פוליסות ביטוח והרחבות שונות.

 

הכירו את פספורטקארד

פספורט קארד הוקמה בשנת 2014, ומאז ועד היום ביססה את שמה בתור אחת מחברות הביטוח המובילות, בעיקר מאחר והחל מרגע הקמתה הכריזה כי היא חברה של "ביטוחי נסיעות לחו"ל בלבד". יש לא מעט יתרונות לסגירת פוליסת ביטוח עם פספורט קארד – החל ממענה יעיל זמין 24/7, ועד להרחבות מגוונות שיתאימו ללא מעט מבוטחים. אמנם, היתרון המרכזי של פספורט קארד הוא ככל הנראה הפטנט הייחודי שלה – הכרטיס של המבוטחים, על שמו החברה נקראת. מדובר בעצם בכרטיס מגנטי, בו המבוטחים משתמשים בתור כרטיס משיכה לכל דבר ועניין, ואילו בו נוכל להשתמש על מנת למשוך כסף במידת הצורך כדי לממן הוצאות רפואיות, רכישות חיוניות וכיוצא בכך במסגרת הכיסוי הביטוחי. מדובר בפתרון יעיל ומתקדם שאין שני לו. 

 

ביטוח נסיעות לחו"ל של מגדל

ביטוח הנסיעות לחו"ל של חברת מגדל מספק כיסוי רפואי נרחב עבור מקרים בהם אדם חלה או נקלע למצב חירום רפואי כזה או אחר במהלך שהותו במדינה זרה. למעשה, הכיסוי הרפואי במסגרת ביטוח הנסיעות לחו"ל של מגדל מכסה את כל ההוצאות הרפואיות במידת הצורך, בגובה של עד כ-5,000,000$. בנוסף, עבור מבוטחים עם מצב רפואי קיים ישנו כיסוי לתרופות בגובה של עד כ-10,000$. עוד יתרון מרכזי של מגדל הוא תנאים אופטימליים, עם התאמה לכל קבוצת גיל, לכל סוג טיול ולמגוון רחב של מצבים רפואיים שונים.

 

הגיע הזמן להכיר כלל ביטוח

חברת כלל ביטוח ידועה גם היא בתור שירות ייחודי ומתקדם אותו היא מציעה למבוטחיה – כלל PAY. כלל PAY הינו כרטיס דיגיטלי נטען, אותו המבוטח אמור להתקין במכשיר הטלפון הנייד שלו, ואילו החברה המבטחת מנפיקה אותו במסגרת רכישת פוליסת ביטוח. ניתן להשתמש בו על מנת לשלם בזמן אמת עבור הוצאות רפואיות במרפאות פרטיות במדינה זרה, עד תקרה מוגבלת וכמובן, כפוף לתנאי הפוליסה. מדובר בפתרון מתקדם, נוח וייחודי, בו ניתן להשתמש באמצעות אפליקציית "הלחצן של כלל" שנוצרה למען נוחות המבוטחים, כמובן במידה והמכשיר שלכם תומך בה. 

 

הביטוח של מנורה מבטחים – Top Travel

עוד דוגמא נהדרת לכיסוי ביטוחי מומלץ הוא ה-Top Travel של חברת מנורה מבטחים. הביטוח הזה כולל כיסוי בסיסי כולל הוצאות רפואיות בזמן אשפוז בחו"ל עד כ-5,000,000$, כיסוי תרופות עד 1,500$ ואפילו טיפול חירום בשיניים. בנוסף, הכיסוי ההיקפי הזה כולל המשכיות טיפול בישראל בעקבות תאונה במדינה זרה בגובה של עד 5,000$ ואף טיפול בהריון עד שבוע 12, גם אם ההריון אובחן לראשונה במהלך שהות המבוטחת בחו"ל.

 

הפניקס Smart Travel

הפניקס מציעה לכלל מבוטחיה עם Smart Travel כיסוי רפואי בלתי מוגבל, ועוד מגוון כיסויים והרחבות מיוחדות בהתאמה אישית. גולת הכותרת של הפניקס היא כמובן האפליקציה שלה, שבאמצעותה ניתן לקבל תמיכה 24/7, לקבוע תור לרופא בקרבת מקום, לרכז במקום אחד את כל המסמכים החשובים לנסיעה ועוד.

הביטוח של הראל

עוד דוגמא מצוינת לחברת ביטוח מעולה היא ללא כל ספק הראל. מבוטחים שבחרו הראל יוכלו ליהנות מאפליקציה נגישה, באמצעותה ניתן בין היתר לאתר רופא בקרבת מקום. בנוסף, יש לא מעט הטבות בלעדיות כמו החזר 10% cashback עבור הנסיעה הבאה, תשלום מהיר בביט עד 155$ במקרים בהם המזוודה מאחרת, מוקד חירום וחילוץ שפועל 24/7 ועוד.

 

ביטוחו"ל בקליק – לבחור נכון בלחיצת כפתור

על מנת לבחור את הפוליסה ואת ההרחבות שהכי יתאימו לכם מבין כל האפשרויות אותן הצגנו, כמובן שתצטרכו לערוך השוואה מקיפה – אותה ניתן לערוך בקלות באמצעות ביטוחו"ל בקליק – מנוע החיפוש וההשוואה המוביל בישראל עבור ביטוחי נסיעות לחו"ל

 

לא, הרחבת אובדן כבודה אינה מכסה אובדן של ציוד יקר שכזה, ולכן נמליץ לכם לעשות גם הרחבה ספציפית עבור ציוד שכזה במידה ואתם רוצים להגיע עם מצלמה או עם מחשב נייד לטיול שלכם. 

הרחבת ביטול נסיעה זו בהחלט אופציה עליה נמליץ לכם במהלך כל טיול לחו"ל, וכך גם באשר לטיול בסיני. הרחבת ביטול נסיעה בעצם מאפשרת לכם לקבל החזר במידה והחלטתם לבטל את הטיול שלכם בשל מקרה חירום משפחתי, מצב רפואי פתאומי או מכל סיבה אחרת. 

ובכן, היום יש לא מעט חברות ביטוח מובילות, המציעות ללקוחותיהן מגוון כיסויים והרחבות עבור נסיעה לחו"ל – חברות כמו מגדל, הראל, כלל ביטוח, מנורה מבטחים ועוד. בחירת הביטוח הנכון משתנה מאדם לאדם, והיא תלויה בפרמטרים כמו אופי הטיול, מצב רפואי, גיל וכדומה, ולכן חשוב מאוד לערוך השוואה מקיפה לפני שבוחרים. כדאי לציין כי באמצעות ביטוחו"ל בקליק, השוואה בין ביטוחים שונים לחו"ל הופכת להיות עניין פשוט הרבה יותר.

ובכן, זה תלוי לגמרי בפוליסת הביטוח ובחברה המבטחת שלכם. אצל פספורט קארד לדוגמא תוכלו להשתמש בכרטיס הייחודי של המבוטחים על מנת למשוך כסף שאמור לממן את ההוצאות הרפואיות שלכם. אולם, בכל מקרה אם נקלעתם למצב רפואי כזה או אחר עליכם ליצור קשר בהקדם האפשרי עם חברת הביטוח שלכם, דרך המייל או דרך האפליקציה הייעודית שלכם. כמובן שכל חברת ביטוח אמורה לספק ללקוחותיה מוקד אנושי עם זמינות 24/7 במיוחד עבור מקרים כאלו.

הרחבת חילוץ והצלה זו בעצם הרחבה שאמורה לכסות את כל ההוצאות הנלוות במידה ותזדקקו במהלך הטיול שלכם לאיתור, חילוץ והצלה, לרבות פינוי במידת הצורך. אנו נמליץ להוסיף את ההרחבה הזו בעיקר לטיולים הכוללים הרבה הליכה עצמאית בטבע ובשטחים פתוחים, הרחק מהעיר ומשירותי הרפואה והביטחון שכן, חילוץ, איתור והצלה של מקומות מרוחקים כאלו עלול להסתכם בעלויות גבוהות במיוחד, ואילו ההרחבה הזו מכסה מפניהן.

לא, ביטוח נסיעות אינו בגדר חובה – לא לסיני ולא לאף יעד אחר. אולם, בעוד כי לא מדובר בחובה – כמובן שנמליץ לכם לעשות ביטוח עבור טיול לסיני, ועבור כל טיול נוסף אליו תצאו במהלך חייכם. ביטוח נסיעות עשוי לחסוך לנו מאות ואף אלפי שקלים במידה ונקלענו למצב רפואי כזה או אחר שכן, העלות של טיפולים רפואיים בחו"ל ללא ביטוח עלולה להיות גבוהה מאוד.